חברת GRUNWALD מגרמניה הינה חברה הקיימת מאז שנת 1956 ומתמחה באספקת של מכונות מילוי לענף המזון עם דגש על מחלבות.

מאז יום היווסדה החברה סיפקה מעל 2700 מכונות מילוי ברחבי העולם.

לקוחות החברה כוללים את : תנובה, DANONE, ARLA, UNILEVER ORKLA וכדומה.

מכונות המילוי מתוצרת GRUNWALD יכולות להיות אספטיות או לא אספטיות ולשמש למילוי של: גביעים, דליים, בקבוקים עבור מוצרים כמו יוגורטים, גבינות רכות, מיונז, קטשופ, סוכריות, שוקולד וכן הלאה..

לחברה ניסיון רב בתהליכי אפיון מכונות מילוי חדשות לטובת השגת התוצאות הרצויות בפרמטרים מדידים הכוללים: איכות וקצב מילוי, השגת מינימום פחתים, הארכת חיי מדף של המוצרים על ידי שימוש בטכנולוגיות חיטוי ועיקור טרם המילוי עצמו ויכולת לעבור בין מילוי מוצרים ואריזות שונות תוך מינימום זמן ובמקסימום נוחות.

כמו כן לחברה מערך של טכנאים מוסמכים אשר מטרתו לספק שירותי תמיכה בהקמה והרצת מכונות חדשות ואספקת שירותי אחזקה ותמיכה עפ"י דרישה.

גלריית מכונות נבחרות מתוצרת GRUNWALD

מיכלים ומערכי הכנה עבור תעשיית התרופות והביוטכנולוגיה:

עבור ענף זה סופקו מיכלים בנפחים החל מ-10 ליטר ועד 20,000 ליטר:

  • מיכלי תהליך סטריליים ואספטיים לייצור של נוזלים, משחות וסירופים.
  • מיכלי אחסנת WFI / PW.

מיכלים לתעשיית המזון והמשקאות ובעיקר למחלבות:

עבור סקטור זה סופקו מאות מיכלים בנפחים של מ- 500 ליטר ועד 300,000 ליטר למטרות מגוונות לדוגמא: ייצור יוגורטים, גבינות, משקאות חלב, בישול פרי ומכלי אחסון וקבלת חלב.

שלבי הפרוייקט כוללים את הבנת דרישת הלקוח, ייעוץ בהגדרת הפרמטרים השונים, בניית הצעת מחיר מתאימה עם דגש על נקודות קריטיות, הכנת שרטוטים ואישורם, ייצור המערך, אספקתו ללקוח ומתן שירות טכני בזמן ההרצה או בזמן הייצור השוטף.

רוב פרויקטי המיכלים נעשים בשיתוף פעולה מלא עם חברת PRG יצרנית הבוחשים וכך הלקוח נהנה מתמיכה תהליכית מלאה ומערך בחישה הכולל מיכל ובוחש יחד בהתאמה מושלמת.

ספקים נוספים:

ליצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה
דילוג לתוכן